Dag Datum Tijd Wedstrijd
Vr. 29/09 20:30 Concordia-W VR30+1 - DVV VR30+1 co
Vr. 29/09 21:30 Concordia-W VR30+1 - SV Basteom VR30+1 co
Za. 30/09 08:30 Concordia-W JO13-3G - VIOD JO13-4 co
Za. 30/09 08:30 Concordia-W JO11-4 - Concordia-W JO11-3 co
Za. 30/09 08:30 Concordia-W JO9-4 - Terborg JO9-1 co
Za. 30/09 08:30 Concordia-W JO8-3G - SC Rheden JO8-1G co
Za. 30/09 10:00 Concordia-W JO9-3G - DVOV JO9-6 co
Za. 30/09 10:45 Concordia-W JO15-2 - DZC '68 JO15-3 co
Za. 30/09 10:45 Concordia-W JO13-2G - MvR JO13-3 co
Za. 30/09 10:45 Concordia-W JO11-1 - DZSV JO11-1 co
Za. 30/09 10:45 Concordia-W JO9-1 - VDZ JO9-1 co
Za. 30/09 12:15 Concordia-W JO15-4G - DZC '68 JO15-10G co
Za. 30/09 12:30 Concordia-W JO17-3G - SV Basteom JO17-2G co
Za. 30/09 14:30 Concordia-W JO19-3 - Zelos JO19-2 co
Za. 30/09 15:00 Concordia-W JO19-1 - Warnsveldse Boys JO19-1 co
Zo. 01/10 09:30 Concordia-W 6 - Angerlo Vooruit 3 co
Zo. 01/10 09:45 Concordia-W 9 - Kilder 4 co
Zo. 01/10 10:00 Concordia-W 4 - DVC '26 5 co
Zo. 01/10 10:30 Concordia-W 2 - Heino 2 co
Zo. 01/10 12:00 Concordia-W 8 - Concordia-W 7 co
Wo. 04/10 19:00 Concordia-W JO19-4 - v.v. Dieren JO19-3 co
Za. 07/10 08:30 Concordia-W JO9-2 - VIOD JO9-4 co
Za. 07/10 08:30 Concordia-W JO8-2G - DZC '68 JO8-5 co
Za. 07/10 10:45 Concordia-W JO15-4G - Zelos JO15-3 co
Za. 07/10 10:45 Concordia-W JO13-1 - Jonge Kracht JO13-1 co
Za. 07/10 10:45 Concordia-W JO11-1 - SDOUC JO11-1 co
Za. 07/10 10:45 Concordia-W JO9-1 - DCS JO9-1 co
Za. 07/10 10:45 Concordia-W JO8-1G - Warnsveldse Boys JO8-1 co
Za. 07/10 12:15 Concordia-W JO15-2 - DCS JO15-3 co
Za. 07/10 12:30 Concordia-W JO17-3G - Pax JO17-2 co
Za. 07/10 13:00 Concordia-W JO19-2 - Spero JO19-3 co
Za. 07/10 14:30 Concordia-W JO19-3 - Gendringen JO19-2 co
Zo. 08/10 09:30 Concordia-W 10 - Keijenburgse Boys 5 co
Zo. 08/10 09:45 Concordia-W 9 - Zeddam-Sint Joris 4 co
Zo. 08/10 10:00 Concordia-W 7 - Longa '30 10 co
Zo. 08/10 10:30 Concordia-W 3 - SML 2 co
Zo. 08/10 12:00 Concordia-W 11 - DVC '26 9 co
Zo. 08/10 14:00 Concordia-W 1 - SDOUC 1 co
Di. 10/10 20:00 Concordia-W 1 - Varsseveld 1 be
Vr. 13/10 20:30 Concordia-W VR30+1 - DVV VR30+1 co
Vr. 13/10 21:30 Concordia-W VR30+1 - DVC '26 VR30+1 co
Za. 14/10 08:30 Concordia-W JO13-3G - Keijenburgse Boys JO13-2G co
Za. 14/10 08:30 Concordia-W JO11-3 - SJO Den Dam/NVC JO11-1G co
Za. 14/10 08:30 Concordia-W JO11-4 - Terborg JO11-2 co
Za. 14/10 08:30 Concordia-W JO9-4 - VIOD JO9-5 co
Za. 14/10 08:30 Concordia-W JO8-3G - DVC '26 JO8-1 co
Za. 14/10 10:00 Concordia-W JO9-3G - DVC '26 JO9-2 co
Za. 14/10 10:45 Concordia-W JO15-3 - DCS JO15-4G co
Za. 14/10 10:45 Concordia-W JO13-2G - Kilder JO13-1 co
Za. 14/10 12:30 Concordia-W JO17-1 - FC Trias JO17-1 co
Za. 14/10 13:00 Concordia-W JO15-1 - OBW JO15-1G co
Za. 14/10 14:30 Concordia-W JO19-4 - GVA JO19-2 co
Za. 14/10 14:30 Concordia-W JO17-2 - DZC '68 JO17-5 co
Za. 14/10 15:00 Concordia-W JO19-1 - Pax JO19-1 co
Zo. 15/10 09:30 Concordia-W 6 - Peeske 't 3 co
Zo. 15/10 10:00 Concordia-W 4 - Westervoort 3 co
Zo. 15/10 10:00 Concordia-W 8 - VIOD 7 co
Zo. 15/10 10:30 Concordia-W 2 - De Zweef 2 co
Zo. 15/10 12:00 Concordia-W 5 - OBW 6 co