Dag Datum Tijd Wedstrijd
Za. 21/04 00:00 -  
Za. 21/04 08:30 Gemert JO11-4 - Bruheze JO11-3 co
Za. 21/04 08:30 Gemert JO10-3 - Rood Wit'62 JO10-3 co
Za. 21/04 08:30 Gemert JO10-4 - Sparta'25 JO10-3 co
Za. 21/04 09:30 Duvelkes -  
Za. 21/04 09:30 Mini-F -  
Za. 21/04 10:00 Gemert JO13-2 - SCMH JO13-2 co
Za. 21/04 10:00 Gemert JO11-1 - HVCH JO11-1 co
Za. 21/04 10:00 Gemert JO9-1 - Boekel Sport JO9-1 co
Za. 21/04 10:00 Gemert JO9-2 - DVG JO9-1 co
Za. 21/04 10:00 Gemert JO9-3 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-8 co
Za. 21/04 10:00 Gemert JO8-2 - VCO JO8-1 co
Za. 21/04 10:00 Gemert JO8-4 - Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3 co
Za. 21/04 11:30 Gemert JO13-1 - JVC Cuijk JO13-1 co
Za. 21/04 12:00 Gemert JO15-5 - Sparta'25 JO15-2 co
Za. 21/04 12:00 Gemert JO13-3 - S.V. Brandevoort JO13-7 co
Za. 21/04 12:00 Gemert JO13-6 - Volharding JO13-3G co
Za. 21/04 13:15 Gemert G1 - Heijen G1 co
Za. 21/04 13:15 Gemert G2 - Heijen G2G co
Za. 21/04 13:15 Gemert JO17-2 - Volkel JO17-1 co
Za. 21/04 13:45 Gemert JO15-6 - Someren JO15-4 co
Za. 21/04 13:45 Gemert JO13-4 - Erp JO13-3 co
Za. 21/04 13:45 Gemert MO15-1 - VOW MO15-1 co
Za. 21/04 15:30 Gemert JO19-1 - Dommelen JO19-1 co
Za. 21/04 15:30 Gemert JO19-2 - Olympia'18 JO19-1 co
Za. 21/04 15:30 Gemert JO17-5 - Bruheze JO17-3 co
Za. 21/04 15:30 Gemert MO19-1 - UDI'19/CSU MO19-1 co
Zo. 22/04 00:00 -  
Zo. 22/04 10:00 Gemert 3 - SV Venray 3 co
Zo. 22/04 10:00 Gemert VR2 - Mariahout VR1 co
Zo. 22/04 12:00 Gemert 5 - Venhorst 3 co
Zo. 22/04 12:00 Gemert 6 - Menos 2 co
Zo. 22/04 14:00 Gemert - Nuenen co
Do. 26/04 20:00 Gemert - Groene Ster be
Za. 28/04 00:00 -  
Za. 28/04 08:30 Gemert JO11-5 - FC Uden JO11-2 co
Za. 28/04 08:30 Gemert JO10-3 - MULO JO10-1 co
Za. 28/04 08:30 Gemert JO10-4 - ZSV JO10-2G co
Za. 28/04 09:00 Gemert JO11-4 - SC Helmondia JO11-3 co
Za. 28/04 09:30 Duvelkes -  
Za. 28/04 09:30 Mini-F -  
Za. 28/04 10:00 Gemert JO9-1 - UDI'19/CSU JO9-2 co
Za. 28/04 10:00 Gemert JO9-2 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-2 co
Za. 28/04 10:00 Gemert JO8-2 - Prinses Irene JO8-3 co
Za. 28/04 10:00 Gemert JO8-4 - Gemert JO8-5 co
Za. 28/04 11:30 Gemert JO12-1 - ODC JO12-1 co
Za. 28/04 12:00 Gemert JO15-4 - Mifano JO15-3 co
Za. 28/04 13:45 Gemert MO15-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-1 co
Za. 28/04 15:30 Gemert JO19-2 - Heijen JO19-1 co
Za. 28/04 15:30 Gemert JO17-1 - Alexandria'66 JO17-1 co
Za. 28/04 15:30 Gemert JO17-5 - MULO JO17-3 co
Zo. 29/04 00:00 -  
Zo. 29/04 10:00 Gemert 9 - Blauw Geel'38/JUMBO 16 co
Zo. 29/04 10:00 Gemert 10 - UDI'19/CSU 16 co
Zo. 29/04 10:00 Gemert VR2 - RKVV Keldonk VR1 co
Zo. 29/04 11:00 Gemert 2 - Blauw Geel'38/JUMBO 2 co
Zo. 29/04 12:00 Gemert 4 - Blauw Geel'38/JUMBO 7 co
Zo. 29/04 12:00 Gemert 5 - DSV 4 co
Za. 05/05 00:00 -  
Za. 05/05 08:30 Gemert JO11-3 - Heeswijk JO11-1 co
Za. 05/05 08:30 Gemert JO11-6 - MVC JO11-1 co
Za. 05/05 09:30 Duvelkes -  
Za. 05/05 09:30 Mini-F -  
Za. 05/05 10:00 Gemert JO9-4 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-8 co
Za. 05/05 10:00 Gemert JO9-5 - Ysselsteyn JO9-1 co
Za. 05/05 10:00 Gemert JO8-3 - Festilent JO8-1 co
Za. 05/05 10:00 Gemert JO8-5 - Schijndel/DE WIT JO8-2 co
Za. 05/05 10:30 Gemert JO8-1 - Heijen JO8-1 co
Za. 05/05 11:30 Gemert JO13-1 - Fortuna Sittard JO13-1 co
Za. 05/05 12:00 Gemert G1 - VCH G1G co
Za. 05/05 12:00 Gemert JO15-5 - ST Fiducia/Elsendorp JO15-1G co
Za. 05/05 12:00 Gemert JO13-5 - Someren JO13-6G co
Za. 05/05 12:00 Gemert JO13-6 - Juliana Mill JO13-3 co
Za. 05/05 13:15 Gemert JO15-1 - NEC/FC Oss JO15-2 co
Za. 05/05 13:45 Gemert JO15-6 - ASV'33 JO15-2G co
Za. 05/05 13:45 Gemert JO14-1 - Venlosche Boys JO14-1 co
Za. 05/05 15:30 Gemert JO19-3 - Volkel JO19-2 co
Za. 05/05 15:30 Gemert JO17-3 - DAW JO17-3 co
Za. 05/05 15:30 Gemert JO17-4 - Boekel Sport JO17-4 co
Zo. 06/05 00:00 -  
Zo. 06/05 10:00 Gemert 8 - UDI'19/CSU 14 co
Zo. 06/05 10:00 Gemert 10 - FC de Rakt 5 co
Zo. 06/05 12:00 Gemert 6 - Boekel Sport 6 co