Dag Datum Tijd Wedstrijd
Za. 21/10 09:00 Amstelveen/Heemraad MO11-1 - Almere FC MO11-1 co
Za. 21/10 10:00 Muiderberg sc. JO12-1 - Almere FC JO12-4 be
Za. 21/10 10:00 TABA afc JO11-3 - Almere FC JO11-5 be
Za. 21/10 10:00 TABA afc JO11-4 - Almere FC JO11-6 be
Za. 21/10 10:00 Waterwijk asc JO8-3 - Almere FC JO8-4 be
Za. 21/10 10:30 BFC JO11-6 - Almere FC JO11-5 co
Za. 21/10 11:20 Sporting '70 MO17-2 - Almere FC MO17-1 be
Za. 21/10 12:00 NVC JO17-3 - Almere FC JO17-4 be
Za. 21/10 12:00 Waterwijk asc JO13-5 - Almere FC JO13-2 be
Za. 21/10 14:30 TOV 1 - Almere FC 1 co
Za. 21/10 14:30 Scherpenzeel 35+1 - Almere FC 35+1 co
Zo. 22/10 11:00 Kismet 35+1 - Almere FC 35+2 co
Wo. 25/10 18:30 Sporting Almere JO8-2 - Almere FC JO8-2 be
Wo. 25/10 19:00 Waterwijk JO12-4 - Almere FC JO12-3 be
Wo. 25/10 19:00 Buitenboys JO11-2 - Almere FC JO11-2 be
Wo. 25/10 19:00 Laren 99 JO11-2 - Almere FC JO11-3 be
Za. 28/10 08:30 Arsenal ASV JO11-3 - Almere FC JO11-3 co
Za. 28/10 08:30 FC Amsterdam JO10-1 - Almere FC JO10-2 co
Za. 28/10 08:30 Sporting Almere JO9-3 - Almere FC JO9-3 co
Za. 28/10 08:45 Altius JO13-1 - Almere FC JO13-1 co
Za. 28/10 09:00 Volendam (rkav) JO12-3 - Almere FC JO12-2 co
Za. 28/10 09:00 DRC JO9-2 - Almere FC JO9-5 co
Za. 28/10 09:00 AS'80 JO9-3 - Almere FC JO9-6 co
Za. 28/10 09:00 Diemen sv. JO8-2 - Almere FC JO8-4 co
Za. 28/10 09:00 FC Weesp JO8-2 - Almere FC JO8-5 co
Za. 28/10 09:30 Soest SO JO11-1 - Almere FC JO11-1 co
Za. 28/10 09:30 Nederhorst vv JO11-1 - Almere FC JO11-2 co
Za. 28/10 09:30 UVV JO8-1 - Almere FC JO8-1 co
Za. 28/10 10:00 Monnickendam JO10-1 - Almere FC JO10-4 co
Za. 28/10 10:15 AGB JO11-4 - Almere FC JO11-6 co
Za. 28/10 10:15 Ouderkerk sv. MO17-1 - Almere FC MO17-1 co
Za. 28/10 10:30 FC Weesp MO13-1 - Almere FC MO13-1 co
Za. 28/10 10:50 NVC JO15-3 - Almere FC JO15-3 co
Za. 28/10 11:00 FC Amsterdam JO17-2 - Almere FC JO17-2 co
Za. 28/10 11:15 AFC JO8-3 - Almere FC JO8-2 co
Za. 28/10 12:15 NVC JO15-2 - Almere FC JO15-2 co
Za. 28/10 12:30 Jong Reiger Boys - Almere FC VR1 co
Za. 28/10 12:45 AS'80 JO11-6 - Almere FC JO11-4 co
Za. 28/10 13:00 SDO JO15-4 - Almere FC JO15-4 co
Za. 28/10 13:15 Arsenal ASV JO19-1 - Almere FC JO19-1 co
Za. 28/10 14:00 DOB 2 - Almere FC 4 co
Za. 28/10 14:00 IJFC 35+1 - Almere FC 35+1 co
Za. 28/10 14:15 Wasmeer JO14-3 - Almere FC JO14-4 co
Za. 28/10 14:45 Victoria JO13-4 - Almere FC JO13-2 co
Za. 28/10 15:00 Zuidoost United JO14-1 - Almere FC JO14-2 co
Za. 28/10 15:15 SDO JO17-3 - Almere FC JO17-5 co
Zo. 29/10 12:30 Buitenboys 4 - Almere FC 4 co
Za. 04/11 08:30 Buitenveldert sc. JO10-2 - Almere FC JO10-1 co
Za. 04/11 08:45 Breukelen fc JO9-1 - Almere FC JO9-1 co
Za. 04/11 09:00 Graveland 's JO9-2 - Almere FC JO9-4 co
Za. 04/11 09:00 Diemen sv. JO9-6 - Almere FC JO9-7 co
Za. 04/11 09:30 Soest SO JO12-3 - Almere FC JO12-4 co
Za. 04/11 10:00 Sporting Almere JO10-2 - Almere FC JO10-3 co
Za. 04/11 10:00 Waterwijk asc JO9-2 - Almere FC JO9-2 co
Za. 04/11 10:00 Waterwijk asc JO8-2 - Almere FC JO8-3 co
Za. 04/11 10:00 CDW MO19-1 - Almere FC MO19-1 co
Za. 04/11 10:15 VVA/Spartaan JO12-1 - Almere FC JO12-1 co
Za. 04/11 10:30 Baarn sv JO11-3 - Almere FC JO11-5 co
Za. 04/11 11:00 SDO JO11-6 - Almere FC JO11-7 co
Za. 04/11 11:00 Swift MO11-3 - Almere FC MO11-1 co
Za. 04/11 11:15 Meern De 2 - Almere FC 2 co
Za. 04/11 11:15 Graveland 's JO14-2 - Almere FC JO14-3 co
Za. 04/11 11:30 Zuidoost United JO12-2 - Almere FC JO12-3 co
Za. 04/11 12:00 Amstelveen 2 - Almere FC 3 co
Za. 04/11 12:00 Hoogland JO15-1 - Almere FC JO15-1 co
Za. 04/11 12:30 Odysseus '91 VR5 - Almere FC VR2 co
Za. 04/11 12:45 BFC JO17-4 - Almere FC JO17-4 co
Za. 04/11 13:00 Sporting Almere MO15-2 - Almere FC MO15-1 co
Za. 04/11 14:30 Geinoord N'gein 1 - Almere FC 1 co
Za. 04/11 14:30 Laren 99 JO19-1 - Almere FC JO19-2 co
Za. 04/11 14:45 Buitenboys JO13-7 - Almere FC JO13-4 co
Za. 04/11 16:45 FC Driebergen JO17-1 - Almere FC JO17-1 co
Zo. 05/11 10:30 NVC 35+1 - Almere FC 35+1 co
Zo. 05/11 11:30 Sporting Almere 2 - Almere FC 3 co